Варіанти оплати

Оплата карткою

Перед тим як оформити замовлення, Вам необхідно вибрати валюту долари або євро, так як платіж в гривнях не проходить через платіжний шлюз. При виборі даної валюти Вам відкриється опція оплата карткою.

Платити без проблем і без готівки! Платежі в нашому інтернет-магазині містять найновіші технології 3D-Secure, які забезпечують безпечний онлайн-платіж. Сам банк перевіряє безпеку платежу. 
Оплата через PayPal

Перед тим як оформити замовлення, Вам необхідно вибрати валюту долари або євро, так як платіж в гривнях не проходить через платіжний шлюз PayPal . 

Здійснюйте покупки в нашому інтернет-магазині за допомогою PayPal, щоб надсилати гроші з вашого комп'ютера, планшета або мобільного телефону. Це не вимагає розкриття фінансової звітності.Купівля в розстрочку

По-перше, ми пропонуємо Вам сплату погашення без будь-якого збільшення платежу. Просто виберіть опцію оплати "Splitting" під час замовлення, а потім просто виберіть, на скільки місяців ви хочете розділити свій платіж. Як тільки платіж буде затверджений, ми зв'яжемося з вами для відправлення придбаних вами товарів.

Накладений платіж

Питання про доставку товару виникає при кожному бажання придбати товар в інтернет магазині. Інтернет магазин Watch4u.com.ua пропонує Вам безпечний спосіб покупки товарів. Оплачуєте Ваше замовлення тільки після отримання товару.